Do 15 lipca złożenie obowiązkowej ankiety informacyjnej Więcej informacji

region czestochowski logo 2016 125 brW związku ze znoszeniem kolejnych ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa Prezydium Zarządu Regionu informuje, iż Biuro Regionu od poniedziałku 8 czerwca 2020 r. pracuje jak przed epidemią, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00, w czwartki - do godz. 18.00.
Jednocześnie uprasza się, by w trosce o wspólne dobro w trakcie załatwiania spraw dostosowywać się do przyjętych zasad: używać maseczek i rękawiczek lub płynów do dezynfekcji.

images/2020/2020-05-05-porozumienie-z-prezydentem-duda-fot-marcin-zeglinski.jpg