BIURO REGIONU: Załatwiamy sprawy telefonicznie lub mailowo Więcej informacji

legitymacje elektroniczne 800

W celu uzyskania nowej legitymacji członkowie organizacji związkowej muszą podpisać wypełniony przez władze wykonawcze organizacji wniosek. Wnioski należy wcześniej wydrukować na drukarce kolorowej w formacie a4 (plik do pobrania), można też je otrzymać w biurze Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12 bądź umówić się na dowóz np. wraz z gazetami.
Komplet wniosków danej organizacji należy złożyć w biurze Regionu, który dokona zamówienia na wyprodukowanie legitymacji przez Komisję Krajową. Legitymacje są bezpłatne. Uwaga! W przypadku braku dokładnej informacji na temat daty przystąpienia do Związku prosimy o podanie daty orientacyjnej, np. rok lub rok i miesiąc.

images/2020/2020-05-05-porozumienie-z-prezydentem-duda-fot-marcin-zeglinski.jpg

Od sierpnia 2014 478330