region czestochowski logo 2016 125 brDział Szkoleń Regionu Częstochowskiego rozpoczyna zapisy na szkolenia dla skarbników Komisji Zakładowych i członków Komisji Rewizyjnych oraz szkolenia z zakresu prawa pracy.
Zakres tematyczny szkolenia finansowego zawiera następujące zagadnienia: statut NSZZ "Solidarność", ustawa o związkach zawodowych, uchwała KZD ws. działalności finansowej Związku, uchwała KZD ws. zasad funkcjonowania i Komisji Rewizyjnych, podstawy rachunkowości dla organizacji związkowych.

Szkolenie z prawa pracy zaznajamia z przepisami prawa pracy (Kodeks pracy, ustawa o związkach zawodowych, ustawa o Państwowej i Społecznej Inspekcji Pracy itp.), poszerza umiejętność rozumienia oraz interpretacji aktów prawnych, zawiera przykłady oparte na autentycznych przypadkach interwencji prawnych i rozstrzygnięć sądowych.
Terminy szkoleń zostaną ustalone i podane do wiadomości w chwili zebrania odpowiedniej liczby uczestników (minimum 16 osób). Ewentualny koszt szkolenia również będzie zależał od liczby osób zapisanych (kwota w zakresie 50-100 zł od osoby). Więcej informacji i zapisy w Dziale Szkoleń - tel.: 34 360 55 80, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Serdecznie zapraszamy!

Od sierpnia 2014 1069563