2017 05 25 szkolenie medialne freepik.com

Region Częstochowski we współpracy z praktykiem, dziennikarzem i producentem telewizyjnym, przygotował projekt szkolenia medialnego dla związkowców.
Szkolenie obejmie m.in. następujące zagadnienia: wystąpienia publiczne i komunikacja z odbiorcami (metody i techniki zachowania podczas wystąpień publicznych, sztuka retoryki, metody opanowywania stresu psychologia porozumiewania się, mowa ciała), kreowanie wizerunku (techniki kontaktów z mediami, komunikacja interpersonalna oraz wystąpienia publiczne i autoprezentacja). Program zajęć zawiera wiele elementów praktycznych (próby wystąpień, autoprezentacje) w zamkniętych pomieszczeniach oraz w plenerze.
Więcej informacji u zastępcy przewodniczącego ZR Stanisława Kołodziejczyka: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 34 360 55 70.

legitymacje elektroniczne 190

2018 08 30 gs377 378