szkolenie sekcji mlodych 2016 04 13

W środę 13 kwietnia kolejna grupa związkowców z Regionalnej Sekcji Młodych odbyła w siedzibie Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12 szkolenie poświęcone przeciwdziałaniu mobbingowi w miejscu pracy.
Szkolenie prowadził Jerzy Świeboda, trener Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność". Jest to już druga grupa osób przeszkolona w ostatnim czasie przez Jerzego Świebodę ze wspomnianej tematyki (wcześniej szkolenie ukończyła grupa związkowców z Biedronki, w dużej części będących również członkami RSM). Przypomnijmy, że od stycznia br. w Regionie działa nowa sekcja - Regionalna Sekcja Młodych. Przewodniczącym Rady Sekcji jest Mieczysław Krasoń (Biedronka), członkami Rady: Łukasz Cieśla, Jolanta Halkiewicz, Marcin Miedziński oraz Tomasz Musiałek. Link do podstrony RSM: tutaj.

Od sierpnia 2014 1069670