2017 12 21 wybory w nadlesnictwie klobuck

W nowej, powstałej w ciągu kończącej się kadencji, organizacji zakładowej NSZZ "Solidarność" w Nadleśnictwie Kłobuck wybory odbyły się jeszcze w starym roku.
Przewodniczącą została Iwona Sadek, wcześniej pełniąca funkcję sekretarza KZ. Dotychczasowy przewodniczący Adam Chudzik w związku z awansem i przeniesieniem do innego nadleśnictwa musiał również przenieść członkostwo w Związku. Zebranie wyborcze prowadził Stanisław Kołodziejczyk z Regionalnej Komisji Wyborczej (na zdjęciu górnym w środku). Wybranym na funkcje związkowe Kolegom Leśnikom serdecznie gratulujemy.

2018 10 18 gs380

Od sierpnia 2014 310659