2018 01 11 wybory w biedronkach

11 stycznia odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze delegatów związkowych z częstochowskich dyskontów spółki Jeronimo Martins. Przewodniczącą Organizacji Oddziałowej została wybrana jednogłośnie Aleksandra Morawska, pełniąca w kończącej się kadencji funkcję sekretarza, a od połowy kadencji - przewodniczącej Komisji Oddziałowej. Serdecznie gratulujemy!

Zebranie prowadził przewodniczący Komisji Zakładowej Piotr Adamczak (oboje na zdjęciu powyżej pierwsi z lewej). W sprawnym przeprowadzeniu wyborów pomagali Jarosław Bernat i Anna Kubielska z Regionalnej Komisji Wyborczej.

2018 10 18 gs380

Od sierpnia 2014 310649