zf trw 15012 lutego Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" spotkała się z Dyrekcją ZF TRW Polska Sp. z o.o. w Częstochowie w ramach rokowań w toczącym się sporze zbiorowym dotyczącym uzgodnienia wzrostu wynagrodzeń pracowników firmy.
Podczas spotkania strony uzgodniły kompromisowy projekt porozumienia, który Dyrekcja zobowiązała się przesłać do akceptacji Zarządowi ZF. Jednocześnie strona związkowa przekazała pracodawcy projekt porozumienia dotyczącego organizacji pracy dla pracowników produkcji w systemie trzyzmianowym. Więcej informacji: link.

2018 12 10 gs381

Od sierpnia 2014 319386