2018 02 23 wybory w tauronie

23 lutego związkowcy z częstochowskiego oddziału grupy spółek z branży energetycznej Tauron Polska Energia S.A. spotkali się na zebraniu sprawozdawczo-wyborczym. Na funkcję przewodniczącej Komisji Podzakładowej wybrano ponownie Ewę Kubicę, sprawującą tę funkcję od 2016 r. Serdecznie gratulujemy!

W sprawnym przeprowadzeniu wyborów pomagali Stanisław Kołodziejczyk i Anna Kubielska z Regionalnej Komisji Wyborczej. Gościem zebrania sprawozdawczo-wyborczego był przewodniczący Zarządu Regionu Jacek Strączyński.

legitymacje elektroniczne 190

2018 08 30 gs377 378