2018 03 08 posiedzenie zr

Na posiedzeniu Zarządu Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność" 8 marca członkowie ZR przyjęli tzw. bilans (zestawienie aktywów i pasywów Regionu jako organizacji) na koniec ubiegłego roku oraz kilka uchwał porządkowych odnoszących się do rejestru organizacji związkowych.

W drugiej części posiedzenia gościem związkowców był lider Prawa i Sprawiedliwości w regionie poseł Szymon Giżyński. Więcej informacji w najbliższym wydaniu Gazety Solidarności, które ukaże się po 20 marca.

legitymacje elektroniczne 190

2018 08 30 gs377 378