2018 04 13 posiedzenie zr

Na posiedzeniu Zarządu Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność" 13 kwietnia Stanisław Kołodziejczyk w imieniu Regionalnej Komisji Wyborczej przedstawił informację o przebiegu wyborów związkowych na kadencję 2018-2022.
Po wyborach w organizacjach związkowych na szczeblu zakładowym odbywają się obecnie wybory w sekcjach regionalnych oraz wybory delegatów na regionalne WZD w okręgach elektorskich. Zarząd Regionu jak co roku wystąpił o dotację na cele statutowe (rodzaj grantu) do Komisji Krajowej.

legitymacje elektroniczne 190

2018 10 18 gs380