W niedzielę 9 listopada o godz. 12.00 w Sanktuarium Św. Józefa na Rakowie (Częstochowa, ul. Okrzei 41) zostanie odprawiona Msza św. w intencji Ojczyzny, połączona z intencją mszalną za śp. członków Związku i działaczy opozycji demokratycznej.
Po Mszy św. odbędzie się odsłonięcie tablicy, ufundowanej przez Zarząd Regionu Częstochowskiego, upamiętniającej pierwszą Mszę św. za Ojczyznę, odprawioną 30 lat temu przez śp. ks. Zenona Raczyńskiego, kapelana "Solidarności". Przewodniczący Zarządu Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność" Jacek Strączyński gorąco zaprasza wszystkich członków oraz sympatyków "Solidarności" wraz z pocztami sztandarowymi.

2018 10 18 gs380

Od sierpnia 2014 310651