2018 01 02 uchwala kk 14 2010

Prezydium Zarządu Regionu przypomina, iż wszystkie organizacje związkowe Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność" winny złożyć ankietę informacyjną odnoszącą się do danych organizacji na dzień 30 czerwca 2018 r.
Ankietę należy wypełnić (wszystkie pola) oraz przesłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do biura Regionu do 15 lipca 2018 r. Ankiety zostały rozesłane do organizacji pocztą mailową, w wersji cyfrowej dostępne są na stronie internetowej Regionu w zakładce: Dokumenty do pobrania, w wersji papierowej druki ankietowe są również dostępne w biurze Regionu przy ul. Łódzkiej 8/12 w Częstochowie. Obowiązek składania ankiet wynika z uchwały Komisji Krajowej nr 14/10 o aktualizacji danych: link.

legitymacje elektroniczne 190

2018 08 30 gs377 378