2018 08 07 spotkanie kk z premierem robert wasik

W gdańskiej siedzibie Związku 7 sierpnia 2018 r. odbyło się nadzwyczajne spotkanie Komisji Krajowej NSZZ "Solidarność" z premierem Mateuszem Morawieckim. Więcej informacji: link
"Solidarność" do 29 sierpnia (termin następnego posiedzenia Komisji Krajowej) oczekuje na "konkretną i formalną propozycję rządu" dotyczącą postulatów Związku, m.in. podwyżek płac dla sfery budżetowej, minimalnego wynagrodzenia oraz odmrożenia wskaźnika obliczania zakładowego funduszu świadczeń socjalnych. Więcej informacji: link. Zdjęcie: Robert Wąsik (Tygodnik Solidarność).

legitymacje elektroniczne 190

2018 08 30 gs377 378