2018 08 31 rocznica porozumien sierpniowych

Częstochowska "Solidarność" tradycyjnie świętowała rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych i powstania Związku 31 sierpnia na Jasnej Górze oraz pod pomnikiem patrona - bł. ks. Jerzego Popiełuszki.

W uroczystościach wzięli udział m.in. przewodniczący Zarządu Regionu Jacek Strączyński, senator Artur Warzocha, poczty sztandarowe Regionu, Regionalnej Sekcji Emerytów i Rencistów, Stowarzyszenia WIR, organizacji związkowej Tauron Dystrybucja, delegacja Stowarzyszenia Solidarność i Niezawisłość. Eucharystii w Kaplicy Cudownego Obrazu przewodniczył ks. Ryszard Umański, kapelan Regionu.

Od sierpnia 2014 1068879