2018 09 14 spotkanie przewodniczacych

Gościem pierwszego po wakacjach spotkania Przewodniczących Organizacji Związkowych Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność", które odbyło się 14 września 2018 r. w siedzibie Regionu, był senator RP i kandydat Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko Prezydenta Częstochowy Artur Warzocha.

Spotkanie w dalszej części poświęcono sprawom bieżącym, m.in. przygotowaniom do Pielgrzymki Ludzi Pracy, Krajowego Zjazdu Delegatów oraz uroczystości związanych z setną rocznicą odzyskania Niepodległości.

Od sierpnia 2014 1070692