2018 10 18 podpisanie porozumienia

18 października 2018 r. Zarząd Regionu jednogłośnie zdecydował o zawarciu porozumienia (umowy społecznej) z kandydatem na urząd Prezydenta Częstochowy senatorem Arturem Warzochą.
Zarząd Regionu udziela poparcia senatorowi RP w zbliżających się wyborach samorządowych, a kandydat Prawa i Sprawiedliwości zobowiązuje się do wypracowywania wspólnych stanowisk w zakresie zainteresowań Związku, w szczególności uwzględniania (we współpracy z NSZZ "Solidarność") w corocznych budżetach miasta wzrostu wynagrodzeń dla pracowników Urzędu Miasta Częstochowy oraz podległych miastu spółek, placówek i jednostek organizacyjnych, a także rozpoczęcia negocjacji układów zbiorowych pracy w tych instytucjach i spółkach miejskich, w których takowych jeszcze nie zawarto.
Pełna treść porozumienia: link.

2018 10 18 gs380

Od sierpnia 2014 310650