2018 11 16 malinowa crop

Organizatorzy zapraszają na koncert Stanisławy Celińskiej w Filharmonii Częstochowskiej oraz do zakupu biletów grupowych z rabatem, w cenie 70 zł, 80 zł lub 100 zł (grupa powyżej 20 osób*).
Koncert "Malinowa" Stanisławy Celińskiej z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko odbędzie się w niedzielę 2 grudnia 2018 r. w Filharmonii Częstochowskiej o godz. 18.00. Sprzedaż biletów prowadzi kasa Filharmonii (ul. Wilsona 16, tel.: 795 451 438, 34 324 42 30) od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-19.00.

"Malinowa…"to trasa koncertowa promująca najnowszą płytę studyjną, wyczekiwaną przez wielbicieli Artystki od wydania i sukcesu "Atramentowej" (status podwójnej Platynowej Płyty"), zainspirowana spotkaniami z fanami i im dedykowana. Stanisława Celińska kontynuuje docenioną już przez publiczność rolę doskonałej piosenkarki, która wie, jak przyciągnąć słuchacza wykorzystując pełnię dźwięków i emocji.
Podczas koncertu usłyszymy nowe brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski - prawie wszystkie teksty napisała Stanisława Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach. Za ich pomocą Artystka chce pomóc słuchaczom w różnych ważnych chwilach i rozterkach życiowych.
Za muzykę, aranżacje i produkcję podobnie jak przy poprzednich płytach odpowiedzialny jest Maciej Muraszko. Produkujący oba albumy zadbał, aby wszystko brzmiało bardzo klasycznie i tradycyjnie, sięgając po świetnie sprawdzające się w takich piosenkach instrumenty: fortepian, skrzypce, gitarę akustyczną, klarnet czy saksofon. Mimo pewnego ograniczenia stylistyką udało mu się stworzyć zaskakująco różnorodny zestaw, bo jest tu miejsce na miejski folk ("Mija raz dwa"), apaszowskie tango ("Wybacz"), dyskretną bossanovę ("Gdzie jesteś dziewczyno"), jazzową balladę ("Malinowa herbatka") i nawet na ujmujący duet z Piotrem Fronczewskim ("Ja tu, ty tam").
Płyta po 3 miesiącach od premiery dostała status Złotej Płyty!
* Gdyby nie było możliwości zebrania odpowiednio licznej grupy w organizacji związkowej, prosimy o zapisy i wpłaty w sekretariacie Regionu. Cena 70 zł dotyczy rzędów końcowych na głównej sali oraz balkonu (cena regularna - 79 zł). Miejsca za 119 zł w ofercie regularnej dla związkowców są po 100 zł, miejsca za 99 - po 80 zł.

2018 11 16 malinowa

Od sierpnia 2014 1069410