szkolenie lider 3901

W dniach 25-26 listopada 2014 r. w siedzibie Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność" odbyło się bezpłatne szkolenie, w którym wzięła udział 20-osobowa grupa liderów związkowych.
Szkolenie pod nazwą "Bycie liderem związkowym - to zobowiązuje" prowadziła Maria Kościńska, trener Komisji Krajowej. Szkolenie objęło następujące zagadnienia: • Podstawy komunikacji społecznej • Istota retoryki - czyli moc słowa • Poczucie własnej wartości i skuteczności • Wizerunek lidera związkowego • Sukces związkowy wymaga współpracy. Wkrótce na stronie Regionu zamieścimy program szkoleń planowanych na I kwartał 2015 r.
W szkoleniu wzięli udział związkowcy z organizacji w następujących zakładach pracy: Cemex (Rudniki), DPS Dom Kombatanta (Lubliniec), Fortum, Międzyzakładowa Organizacja Związkowa Oświaty nr 1, SPZOZ Gminny Ośrodek Zdrowia w Lelowie, Scrapena (Herby), Stolzle, TRW, Urząd Miasta Częstochowy, Urząd Statystyczny, Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny (Lubliniec), Womir Spa (Rzeniszów) oraz Zespół Szkół Muzycznych (Częstochowa).

Od sierpnia 2014 1069741