2019 01 18 spotkanie przewodniczacych

18 stycznia 2019 r. odbyło się pierwsze w nowym roku spotkanie przewodniczących organizacji zakładowych z Prezydium Zarządu Regionu. Spotkanie poświęcono bieżącym sprawom związkowym (na szczeblu regionalnym oraz krajowym), a przede wszystkim zmianom obowiązków informacyjnych i sprawozdawczych struktur związkowych wobec instytucji skarbowych.

Zeznanie o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) przez podatnika podatku dochodowego od osób prawnych CIT-8 od tego roku składa się wyłącznie w postaci elektronicznej z kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku decyzji Organizacji o skorzystaniu z możliwości rozliczenia się i przesłania dokumentów podatkowych do Urzędu Skarbowego za pośrednictwem Regionu, prosi się o pilny kontakt z księgową Regionu Anną Rakocz (we wtorki i czwartki, tel. 34 360 55 70).

Od sierpnia 2014 1069611