BIURO REGIONU: Załatwiamy sprawy telefonicznie lub mailowo Więcej informacji

2019 06 07 szkolenie

W dniach 6-7 czerwca 2019 r. Region Częstochowski NSZZ "Solidarność" zorganizował w swojej siedzibie szkolenie poświęcone komunikacji w procesie negocjacji.

Zajęcia w formie warsztatów poprowadziła Maryla Kościńska z Działu Szkoleń Komisji Krajowej. Uczestnikami szkolenia byli związkowcy z Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej, CSF Poland, Dom Polska, Międzyzakładowych Organizacji Związkowych Oświaty nr 1 i nr 2, Rurexpolu oraz ZF TRW. Szkolenie obejmowało następujące zagadnienia: 1. Wprowadzenie do negocjacji; 2. Style negocjacji; 3. Stereotypy i uprzedzenia podczas negocjacji; 4. Aspekty komunikacji w negocjacjach; 5. Strategie negocjacyjne; 6. Przebieg i fazy negocjacji; 7. Nastawienie do renegocjacji.

images/2020/2020-05-05-porozumienie-z-prezydentem-duda-fot-marcin-zeglinski.jpg

porozumienie z pzu i pekao