piotr duda marek lewandowski

"To dzięki Solidarności, prezydentowi Andrzejowi Dudzie i wicepremier Jadwidze Emilewicz udało się wykreślić antypracownicze zapisy z Tarczy antykryzysowej 3.0" - powiedział Piotr Duda, przewodniczący KK NSZZ "Solidarność" w rozmowie z Mateuszem Kosińskim z Tygodnika Solidarność. Wywiad: link.

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że tylko jednoznaczna, ostra reakcja Związku, we współpracy z Prezydentem RP, daje szansę na uzyskanie pozytywnych rozwiązań. W dalszym ciągu wszystkie kwestie dotyczące czasu pracy, wynagrodzeń, zwolnień, urlopów będą podlegały konsultacji ze związkami zawodowymi.

Od sierpnia 2014 1069741