Do 15 lipca złożenie obowiązkowej ankiety informacyjnej Więcej informacji

region czestochowski logo 2016 150 brPrzypominamy, że po nowelizacji przepisów od 1 stycznia 2019 r. organizacja związkowa ma obowiązek przedstawiać pracodawcy informację o liczbie członków nie co kwartał, tylko dwa razy w roku, co 6 miesięcy (według stanu na 30 czerwca i 31 grudnia danego roku) w terminie do 10. dnia miesiąca następującego po tym okresie.

Informacja o liczbie członków Związku zgodnie z przepisami ma zostać przekazana przez organizację związkową bez wezwania pracodawcy. Wzory informacji dla pracodawcy: KZ - *.doc, *.pdf; KMZ - *.doc, *.pdf.

images/2020/2020-05-05-porozumienie-z-prezydentem-duda-fot-marcin-zeglinski.jpg