region czestochowski logo 2016 125 brW związku ze znoszeniem ograniczeń związanych z epidemią koronawirusa Prezydium Zarządu Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność" informuje, iż Biuro od środy 26 maja 2021 r. pracuje jak przed epidemią.
Jednocześnie uprasza się, by w trosce o wspólne dobro, w trakcie załatwiania spraw dostosowywać się do przyjętych zasad: używać maseczek i rękawiczek lub płynów do dezynfekcji.

2018 02 08 sebastian zdziechowiczTekst pochodzi ze witryny internetowej Regionu Częstochowskiego NSZZ „Solidarność” (www.solidarnoscczestochowa.pl)