W związku z upływającym w dniu 31 marca 2022 r. terminem składania formularzy CIT-8 oraz sprawozdań finansowych za rok 2021, uprasza się Organizacje Związkowe, które chcą być rozliczone za pośrednictwem biura rachunkowego księgowej Regionu, by dostarczyły do biura Regionu niezbędne dokumenty.

Prosimy zwrócić szczególną uwagę na zachowanie maksimum 10-dniowego terminu między zatwierdzeniem sprawozdania finansowego przez Komisję Zakładową a przekazaniem go do Krajowej Administracji Skarbowej. Usługi biura rachunkowego Anny Rakocz (księgowej Regionu) są odpłatne, jak w poprzednich latach (faktura VAT).

Od sierpnia 2014 1069642