region czestochowski logo 2016 150 brPaździernikowe posiedzenie przewodniczących organizacji związkowych i spotkanie Zarządu Regionu (obydwa odbyły się 25 października 2022 r.) poświęcono przygotowaniom do wielkiej manifestacji NSZZ „Solidarność” w Warszawie [LINK >>>] oraz sprawom związanymi z wyborami.

Wybory władz w Związku na kadencję 2023-2028 w organizacjach zakładowych można przeprowadzać już od 1 listopada. Klucz liczbowy (1 delegat na Walne Zebranie Delegatów Regionu na 80 członków organizacji, 1 delegat na 10 członków organizacji) pozostaje niezmieniony. Ważne: zamiar przeprowadzenia wyborów należy zgłaszać do Regionalnej Komisji Wyborczej co najmniej na 14 dni przed terminem zebrania. Wkrótce w specjalnej zakładce w menu strony opublikujemy uchwały wyborcze przyjęte przez Zarząd Regionu.

Od sierpnia 2014 1071850