2023 01 20 wybory w nadlesnictwie zloty potok

20 stycznia 2023 r. odbyły się wybory związkowe w Międzyzakładowej Organizacji Związkowej NSZZ „Solidarność” Nadleśnictwa Złoty Potok i Koniecpol na kadencję 2023-2028. Przewodniczącym MOZ jednogłośnie wybrano po raz kolejny Janusza Ziółkowskiego.

W trakcie zebrania przedstawiono szczegółowe sprawozdania z pracy Komisji Międzyzakładowej oraz Komisji Rewizyjnej. W mijającej kadencji organizacja rozszerzyła działalność na obszar Nadleśnictwa Koniecpol i znacznie zwiększyła liczebność. Wybrano również delegatów „branżowych” do Międzyregionalnej Sekcji Pracowników Leśnictwa przy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Katowicach: Przemysława Grabowskiego, Beatę Miedzińską, Radosława Rydera, Jarosława Wojewodę i Janusza Ziółkowskiego.
18 stycznia w organizacji związkowej w Zakładach Chemicznych „Rudniki” nowym przewodniczącym został Tomasz Witczak (dotychczasowy wieloletni przewodniczący Dariusz Baran nie kandydował w związku z planowanym przejściem na emeryturę), z kolei 19 stycznia w CMC Herby (dawna Scrapena) przewodniczącym KZ został ponownie Wiesław Kołaczyk. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Od sierpnia 2014 1069475