2023 03 04 wybory w zf

Stanisław Kołodziejczyk 4 marca 2023 r. został ponownie, jednomyślnie, wybrany na funkcję przewodniczącego Komisji Zakładowej NSZZ “Solidarność” w ZF Automotive Systems Poland. Serdecznie gratulujemy!

Wybory poprzedziło przedstawienie sprawozdań KZ i Komisji Rewizyjnej. Stanisław Kołodziejczyk w sprawozdaniu zaznaczył, iż ZF jest jedyną dużą firmą w regionie, w której są coroczne podwyżki płac. Dodajmy, że dzięki działaniom „Solidarności” podwyżki są zawsze wyższe od proponowanych przez pracodawcę. Do największych sukcesów zakładowej „Solidarności” należą też działania, które skutkowały zablokowaniem niekorzystnych dla pracowników rozwiązań forsowanych przez pracodawcę w czasie pandemii oraz znaczne ograniczenie skali zwolnień grupowych, które miały miejsce w tym okresie. Przewodniczący Zakładowej Komisji Rewizyjnej Arkadiusz Hamara podkreślił, że czasie corocznych kontroli działalności KZ Komisja Rewizyjna nie stwierdziła nieprawidłowości.
Związkowcy wybrali także 9 delegatów na Walne Zebranie Delegatów Regionu Częstochowskiego. Zostali nimi: Andrzej Bala, Damian Czurak, Arkadiusz Hamara, Łukasz Holiński, Katarzyna Idzikowska, Stanisław Kołodziejczyk, Marek Kubiczek, Adrian Sojda i Piotr Wojciechowski. Ponadto wybrano 3 delegatów do Krajowej Sekcji Przemysłu Motoryzacyjnego: Arkadiusza Hamarę, Stanisława Kołodziejczyka oraz Marka Kubiczka.
Nad sprawnym przeprowadzeniu wyborów czuwali Jarosław Bernat i Anna Kubielska z Regionalnej Komisji Wyborczej oraz Alicja Kołodziejczyk. Gościem zebrania wyborczego był przewodniczący Zarządu Regionu Jacek Strączyński.

Od sierpnia 2014 1069290