Komisja Zakładowa NSZZ "Solidarność" Elsenu zwróciła się do właścicieli firmy o przedstawienie odpowiedzi na pytania i wątpliwości pracowników dotyczące spółki, jej teraźniejszości oraz przyszłości w okresie najbliższych lat.
"Jesteśmy podmiotem prywatnym od 3 lat. Z naszych obserwacji wynika, że przez minione lata zakres prac remontowych przeprowadzanych na EC odbywał się w stopniu minimalnym, zapewniającym tylko utrzymanie podstawowej produkcji. Z wcześniejszych wypowiedzi i planów przedstawianych przez zarząd spółki oraz z rozmów przeprowadzanych z panami prezesami wynika, że miały nastąpić inwestycje, nie realizowane do dnia dzisiejszego", piszą związkowcy
Związkowcy zadali w związku ze wspomnianymi zapowiedziami kilka pytań, na które odpowiedzi usłyszą być może już 27 września. Tego dnia Komisja Zakładowa zaprasza całą załogę Elsenu na spotkanie z zarządem spółki. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej (dawna stołówka w szatni) o godz. 13.30.

Od sierpnia 2014 1069694