Wybory w Związku na kadencję 2018-2022 Więcej informacji

wycieczka do lwowa 2016

W dniach 23-25 września Region Częstochowski zorganizował dla związkowców i sympatyków Związku wycieczkę do Lwowa.
O tym, że Lwów był jednym z głównych (obok Warszawy, Krakowa i Wilna) centrów kulturowych Rzeczypospolitej nie trzeba przekonywać. Polskość tego miasta poświadczają zdjęcia jednej z uczestniczek wycieczki (za zdjęcia serdecznie dziękujemy!). Prezentujemy je w dwóch wersjach - współczesnej i tej, w której wicher historii się zatrzymał... Gwoli sentymentalizmu, jedynie.

urna wyborcza 200 plotno

2017 12 21 wlokniarz karnet wzor 2018

Forbet Włókniarz Częstochowa: KLIKNIJ.Więcej informacji: KLIKNIJ.Tekst pochodzi ze witryny internetowej Regionu Częstochowskiego NSZZ „Solidarność” (www.solidarnoscczestochowa.pl)

2018 02 08 sebastian zdziechowicz