wycieczka do lwowa 2016

W dniach 23-25 września Region Częstochowski zorganizował dla związkowców i sympatyków Związku wycieczkę do Lwowa.
O tym, że Lwów był jednym z głównych (obok Warszawy, Krakowa i Wilna) centrów kulturowych Rzeczypospolitej nie trzeba przekonywać. Polskość tego miasta poświadczają zdjęcia jednej z uczestniczek wycieczki (za zdjęcia serdecznie dziękujemy!). Prezentujemy je w dwóch wersjach - współczesnej i tej, w której wicher historii się zatrzymał... Gwoli sentymentalizmu, jedynie.

legitymacje elektroniczne 190

2018 08 30 gs377 378