W związku z licznymi zapytaniami organizacji związkowych dotyczącymi sprawozdania do GUS na tzw. formularzu SOF-2 informujemy, że w najbliższą środę, tj. 15 października, spotyka się Prezydium Komisji Krajowej, które podejmie w tej sprawie stanowisko. Zarząd Regionu o wyniku tego posiedzenia niezwłocznie poinformuje organizacje związkowe.
Okazuje się, że mimo wysłanego przez przewodniczącego KK do Głównego Urzędu Statystycznego pisma o brakach formalnych formularza SOF-2 GUS ponagla organizacje do przesłania sprawozdania. Do podjęcia decyzji przez Prezydium KK prosimy nie wysyłać sprawozdań do GUS.

Od sierpnia 2014 1070747