Wybory w Związku na kadencję 2018-2022 Więcej informacji

sierpien krwiodawstwo

Zgodnie z uchwałą XXII Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ "Solidarność" (Wadowice, 2008 r.) sierpień został ustanowiony Miesiącem Honorowego Krwiodawstwa NSZZ "Solidarność".
To wyraz wdzięczności za pontyfikat Jana Pawła II i praktyczna realizacja jego nauki. NSZZ "Solidarność" co roku przypomina członkom Związku, aby w tym miesiącu w sposób szczególny zaangażowali się w akcję honorowego krwiodawstwa.

urna wyborcza 200 plotno

2017 12 21 wlokniarz karnet wzor 2018