region czestochowski logo 2016 125 brZarząd Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność" zaprasza członków organizacji zakładowych i społecznych inspektorów pracy wybranych z ramienia Związku na szkolenie pt. "Stres w miejscu pracy", które odbędzie się w dniach 16-17 listopada 2017 r. w siedzibie Regionu Częstochowskiego NSZZ "Solidarność" przy ul. Łódzkiej 8/12 w godzinach 9.00 do 16.00.
Celem szkolenia jest przygotowanie struktur związkowych do przeciwdziałania stresowi w miejsu pracy. Więcej szczegółów: link.

Od sierpnia 2014 1068868