barilo 460

Firma "Barilo Ogrodzenia" naszego kolegi związkowego Marcina Miedzińskiego udziela członkom Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego NSZZ "Solidarność" stałego rabatu w wysokości 10% na wszystkie usługi zakupione w tej firmie.

Barilo jest firmą rozwijającą się w branży metaloplastyki, a więc zajmujemy się wyrobem oraz montażem ogrodzeń, bram i furtek - czytamy w ofercie firmy - Zapewniamy 5-letnią gwarancję na korozję, nasze produkty są ocynkowane ogniowo, co minimalizuje ryzyko wystąpienia tychże uszkodzeń. Ponadto malujemy proszkowo na kolory palety RAL, co nadaje świetny efekt wizualny. Świadczone przez nas usługi obejmują teren całego kraju. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania darmowej wyceny.
Firma "Barilo Ogrodzenia": ul. Ołowianka 30, Rędziny, tel.: 507 045 655. Warunkiem udzielenia rabatu jest przedłożenie przez kupującego aktualnej legitymacji elektronicznej członka Związku.

Od sierpnia 2014 1069662