Do 15 lipca złożenie obowiązkowej ankiety informacyjnej Więcej informacji

akademia sportu 1

Akademia Sportu powstała w 1998 roku. Jej pomysłodawca, a zarazem właściciel firmy, Jacek Ciekała to nauczyciel wychowania fizycznego z długoletnim stażem w jednej z chorzowskich szkół. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom młodzieży, z którą pracował, rozpoczął organizowanie wyjazdów o charakterze sportowo-rekreacyjnym.

Stały rabat dla członków Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego "Solidarność" w wysokości 20% na ofertę Akademii Sportu. Warunkiem udzielenia rabatu na zakupione usługi jest przedłożenie przez kupującego aktualnej Elektronicznej Legitymacji Cyfrowej członka Związku.
Biuro Usług Turystyczno-Rekreacyjnych
Wrocławska 18/10, 41-506 Chorzów