NOWE ELEKTRONICZNE LEGITYMACJE DLA ZWIĄZKOWCÓW Więcej informacji

odznaczenia semper fidelis 2016 11 10

10 listopada, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości, zasłużeni dla Związku seniorzy "Solidarności" - Zofia Nabiałczyk (dawnej Mleczgal), Janusz Konieczko i Włodzimierz Kochanowski (d. Huta Częstochowa) - otrzymali odznaczenia "Semper Fidelis" (Zawsze Wierny).
Odznaczenia wręczali przewodniczący Zarządu Regionu Jacek Strączyński oraz Marek Wachowski i Katarzyna Grohman, przewodniczący i wiceprzewodnicząca Rady Regionalnej Sekcji Emerytów i Rencistów.