2017 06 09 ii forum kobiet

Dwanaście Pań z Regionu Częstochowskiego, naszych związkowych Koleżanek, zostało nagrodzonych specjalnymi medalami z okazji 25. rocznicy powstania Krajowej Sekcji Kobiet na II Forum Kobiet NSZZ "Solidarność" w Łodzi. Wśród nich częstochowianki, które były przewodniczącymi KSK - Katarzyna Grohman i Bogumiła Krawczyk (przez dwie kadencje). Serdecznie gratulujemy!
Także Region Częstochowski, jako jeden z pięciu tylko Regionów NSZZ "Solidarność", otrzymał medal z tej okazji za wieloletnie wspieranie działalności Regionalnej Sekcji Kobiet, której obecnie przewodniczy Barbara Dudek. Wyróżnienie odebrał przewodniczący ZR Jacek Strączyński. Forum odbyło się w dniach 9-10 czerwca w Centralnym Muzeum Włókiennictwa (tzw. Biała Fabryka) przy ul. Piotrkowskiej.

legitymacje elektroniczne 190

2018 08 30 gs377 378