NOWE ELEKTRONICZNE LEGITYMACJE DLA ZWIĄZKOWCÓW Więcej informacji

Stanowisko Prezydium Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" do Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie braku postępów w negocjacjach płacowych
Prezydium Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" wyraża stanowczy sprzeciw wobec braku postępów w negocjacjach płacowych, zwłaszcza w kwestii zmiany systemu wynagrodzeń nauczycieli uzależnionego od średniego wynagrodzenia w gospodarce narodowej.
Wzywamy do konstruktywnego dialogu ze stroną związkową. W przypadku braku satysfakcjonujących efektów negocjacji w terminie do 30 kwietnia 2018 r. nasz Związek podejmie czynną akcję protestacyjną.
Rydzyna, 14 lutego 2018 r.

Ryszard Proksa,
Przewodniczący KSOiW NSZZ "Solidarność"