2018 03 22 wybory w mozo nr 1

22 marca w siedzibie Regionu przy ul. Łódzkiej odbyły się dwa zebrania sprawozdawczo-wyborczym delegatów i delegatek Międzyzakładowych Organizacji Związkowych Oświaty nr 1 i 2.
Na funkcje przewodniczących wybrano - odpowiednio - Dorotę Kaczmarek (przewodniczącą Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania obecnej kadencji) i Marka Noszczyka. Serdecznie gratulujemy Przewodniczącym, którzy swoje funkcje będą sprawować już po raz kolejny. Poniżej: wybory w MOZO nr 1 oraz MOZO nr 2.

2018 12 10 gs381

Od sierpnia 2014 319337