Drodzy Związkowcy, Koleżanki i Koledzy,
Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy poświęcili swój czas i przyjechali wesprzeć manifestację Krajowej Sekcji Oświaty i Wychowania NSZZ "Solidarność" w Warszawie w dniu 15 września 2018 r. Szczególnie dziękuję związkowcom z innych branż - pokazaliście jedność w Solidarności, pokazaliście, że nasze sztandarowe hasło "Razem możemy więcej" nie jest pustosłowiem. Bardzo Wam za to dziękuję.
Przed nami dalsze zmagania z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Już w dniu pikiety otrzymaliśmy od pani minister Anny Zalewskiej komunikat, w którym obwieszcza zrealizowane postulaty KSOiW (link).
Rozmowy będą trudne, ale jesteśmy na to przygotowani, zwłaszcza, że wiemy, że na Wasze wsparcie możemy liczyć!
Ze związkowym pozdrowieniem,
Ryszard Proksa, Przewodniczący KSOiW NSZZ "Solidarność"

Od sierpnia 2014 1069216