Referendum strajkowe w Biedronkach Więcej informacji

W poniedziałek 1 kwietnia 2019 r. związkowców okupujących Małopolskie Kuratorium Oświaty odwiedziła delegacja Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania z przewodniczącą Dorotą Kaczmarek
Do strajku głodowego dołączył kol. Adam Sosnowski z naszego Regionu, a we wtorek - kol. Rafał Wroński. Obecnie (2 kwietnia) w proteście biorą udział cztery osoby: trzy w Krakowie oraz jedna w Olsztynie.
Aktualizacja: W piątek 5 kwietnia, dzień po zakończeniu protestu głodowego, zakończyła się okupacja kuratorium w Krakowie. "Solidarność, w odróżnieniu od innych związków zawodowych, chciała rozmowy dorosłych z dorosłymi" - powiedział, informując o zakończeniu okupacji, przewodniczący małopolskiej "Solidarności" Wojciech Grzeszek.

2019 04 03 protest w krakowie

2019 04 18 scout