2023 03 29 wybory w mozo nr 2

Dorota Kaczmarek 29 marca 2023 r. została wybrana ponownie, jednomyślnie, przewodniczącą Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Oświaty NSZZ „Solidarność” nr 1. Przewodnicząca Komisji Międzyzakładowej będzie również – wraz z Małgorzatą Jarkiewicz i Adamem Sosnowskim – reprezentowała organizację na Walnym Zebraniu Delegatów Regionu.

Delegaci na WZD Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania: Izabela Drapała, Anna Dudzik-Orman, Ilona Dziuba, Bartosz Janeczek, Sławomir Jankowski, Małgorzata Jarkiewicz, Michał Jarząbek, Dorota Kaczmarek, Edyta Kilan, Marzena Kozak-Sobota, Małgorzata Malczewska, Magdalena Miciak, Jadwiga Mielczarek, Grażyna Niczke, Ewa Ossowska, Agata Pilarz, Bożena Podlejska, Mariusz Smarzyński, Agnieszka Sokołowska, Adam Sosnowski, Piotr Stachura, Mariola Starzyńska, Maciej Stuła, Małgorzata Sypek, Rafał Wroński i Urszula Zaleska. W sprawnym przeprowadzeniu wyborów pomagali członkowie Regionalnej Komisji Wyborczej: Jarosław Bernat i Anna Kubielska oraz Marek Noszczyk. Gościem spotkania wyborczego był przewodniczący Zarządu Regionu Jacek Strączyński, który m.in. podziękował za dobrą współpracę w mijającej kadencji.
Ponadto w ostatnich dniach ponownie wybrano na przewodniczącego Organizacji Zakładowej w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Marka Ktacza, który został również delegatem do  Regionalnej Sekcji Oświaty i Wychowania. Także w Fortum Power and Heat Polska przewodniczącym międzyzakładowej organizacji związkowej został ponownie Andrzej Śpiewak, równocześnie delegat do Krajowej Sekcji Ciepłownictwa. Wszystkim wybranym na związkowe funkcje serdecznie gratulujemy!

Od sierpnia 2014 1069633