Region Częstochowski NSZZ "Solidarność" zaprasza na szkolenie dla Komisji Rewizyjnych, które odbędzie się w siedzibie Związku przy ul. Łódzkiej 8/12 w czwartek 17 stycznia 2019 r. w godz. 9.00-15.00.
Szkolenie dla Komisji Rewizyjnej ma na celu naukę i usystematyzowanie wiedzy na temat zasad funkcjonowania Komisji Rewizyjnej. Program szkolenia obejmuje m.in. prawne aspekty funkcjonowania Komisji Rewizyjnej oraz formy realizacji zadań, protokół pokontrolny i sprawozdanie z działalności KR.
Szkolenie jest bezpłatne. Zapisy na szkolenie w Dziale Szkoleń pod numerem telefonu 34 360 55 80 lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 3 stycznia 2019 r.

2018 12 10 gs381

Od sierpnia 2014 320576