2018 10 24 posiedzenie kk

24 października 2018 r. w Częstochowie, w przeddzień Krajowego Zjazdu Delegatów NSZZ "Solidarność", na ostatnim posiedzeniu zebrała się Komisja Krajowa.

Przedstawiając sprawozdanie z prac Prezydium KK przewodniczący Piotr Duda podkreślił, iż w głośnej ostatnio sprawie strajku w PLL LOT dla Związku wiążące jest stanowisko organizacji zakładowej NSZZ "Solidarność", która podpisała regulamin wynagradzania i tym samym nie pozostaje w sporze zbiorowym z pracodawcą. Wypowiedź Marka Lewandowskiego, rzecznika NSZZ "Solidarność" na ten sam temat: link.

2018 10 18 gs380

Od sierpnia 2014 310649