7 WRZEŚNIA 2019: Zapraszamy na Piknik Rodzinny "Solidarności" Więcej informacji

2019 05 21 szkolenie

W dniach 21-22 maja 2019 r. Region Częstochowski w swojej siedzibie zorganizował szkolenie poświęcone zagadnieniu komunikacji społecznej, adresowane szczególnie do nauczycieli.

Szkolenie prowadziła trenerka Komisji Krajowej Maryla Kościńska, a wzięli w niej udział związkowcy z Międzyzakładowych Organizacji Związkowych Oświaty nr 1 i 2 oraz ZF TRW. Celem szkolenia było nabycie przydatnych umiejętności komunikacyjnych oraz sposobów pokonywania stresu i wypalenia zawodowego.

porozumienie z pzu i pekao

2019 04 18 scout

Od sierpnia 2014 394732