2022 11 04 dom polska wybory

Związkowcy z częstochowskiej firmy Dom Polska (dawniej Metalplast, producent zamków, zawiasów, okuć itp.,) jako pierwsi w Regionie 4 listopada 2022 r. przeprowadzili wybory na przyszłą kadencję 2023-2028. Na funkcję przewodniczącego Komisji Zakładowej wybrano, po raz trzeci, Jana Bednarka (w "Solidarności" od 1981 r.). Serdecznie gratulujemy!

Wybrano również sześcioro pozostałych członków KZ (tylko połowa z nich pełniła tę funkcję w kończącej się kadencji), czteroosobową Komisję Rewizyjną oraz pięcioro elektorów uprawnionych do wyboru delegata/delegatów na Walne Zebranie Delegatów Regionu. Wszystkim wybranym serdecznie gratulujemy!
Na początku zebrania wyborczego z udziałem wcześniej wyłonionych delegatów zakładowych gościem związkowców był prezes firmy Bartłomiej Wojciech Wypych, którego pracownicy cenią za otwartość na dialog ze stroną społeczną. W sprawnym przeprowadzeniu wyborów pomagali Stanisław Kołodziejczyk i Anna Kubielska z Regionalnej Komisji Wyborczej.

Od sierpnia 2014 1071919