2022 09 24 karta lotos

Sieć stacji paliwowych LOTOS podwyższa rabaty dla posiadaczy karty Lotos Biznes, w tym dla członków Związku. Niestety, po zmianach właścicielskich wśród stacji oferujących rabaty, nie ma częstochowskiej placówki przy al. Wojska Polskiego, jest za to blisko 400 innych w lokalizacjach w całej Polsce [LINK >>>].
Aktualne (od 2 listopada 2022 r.) podwyższone upusty: • Benzyny Pb95, 98, olej napędowy z 10 na 12 gr/l; • Benzyna PB98 Dynamic, olej napędowy Dynamic z 15 na 18 gr/l; • Benzyna Pb95, olej napędowy z 15 na 17 gr/l na stacjach MOP; • Benzyna PB98 Dynamic, olej napędowy Dynamic z 20 na 23 gr/l na stacjach MOP.

Firma LOTOS jednocześnie przekazuje informację o funkcjonowaniu programu po podziale spółki LOTOS Paliwa w ramach działań związanych z procesem połączenia z PKN Orlen: Na początku listopada nastąpi wyłączenie z sieci LOTOS stacji, które trafią do PKN Orlen. W dniu przejęcia zostaną wyłączone na tych stacjach systemy LOTOS, w tym LOTOS Biznes i LOTOS Navigator. Program będzie kontynuowany na stacjach LOTOS przeznaczonych do sprzedaży do koncernu MOL.

2022 11 02 lotos rabaty 1

Od sierpnia 2014 1072518