2023 06 20 kopalnia soli bochnia

Kopalnia Soli Bochnia zaprasza członków Związku do skorzystania ze stałego rabatu w wysokości 20% na usługi turystyczne oferowane w Kopalni (z wyłączeniem podziemnej przeprawy łodzią oraz usług gastronomicznych).

Zniżka udzielana jest członkom Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego „Solidarność” oraz członkom ich najbliższej rodziny, tj. współmałżonkom oraz dzieciom do 18. roku życia. Warunkiem udzielenia rabatu za zakupione usługi objęte rabatem jest przedłożenie przez kupującego aktualnej legitymacji elektronicznej członka Związku.
Informacje i rezerwacja dla turystów indywidualnych oraz grup zorganizowanych
Poniedziałek-niedziela w godz. 8.00-19.00
tel.: 14 692 67 52; 14 692 67 54