Wybory w Związku na kadencję 2018-2022 Więcej informacji

Serdeczne podziękowania członkom NSZZ "Solidarność", którzy łącząc się z nami w bólu uczestniczyli
we Mszy Świętej oraz uroczystości pogrzebowej
naszej ukochanej Mamy śp. Zofii Gawlik
składają pogrążeni w bezgranicznym smutku
Córka i Syn z Rodzinami

2018 02 03 pogrzeb zofii gawlik

Delegacja Regionu Częstochowskiego na pogrzebie Zofii Gawlik: przewodniczący ZR Jacek Strączyński, Jarosław Bernat, Marek Krawczyk, zastępca przewodniczącego ZR Dorota Kaczmarek, przewodnicząca Terenowej Organizacji Związkowej Danuta Żyła

urna wyborcza 200 plotno

2017 12 21 wlokniarz karnet wzor 2018