2021 07 30 kancelaria porada

Szanowni Państwo,
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom zapraszamy do skorzystania z naszej oferty abonamentowej. Nasza kancelaria od 11 lat świadczy usługi doradcze dla organizacji związkowych. Polecamy obsługę abonamentową od 450 zł brutto miesięcznie. Cena 450 zł dotyczy kompleksowej obsługi prawnej dla jednej organizacji lub komisji obejmującej do 400 osób.

W abonamencie świadczymy następujące usługi:
- udzielanie porad prawnych telefonicznie, mailowo lub w naszym biurze na każdy temat prawa krajowego
- sporządzanie pism procesowych, projektów dokumentów, pism różnych
- doradztwo prawne dla komisji zakładowej, pisma w sporach zbiorowych.
Zakres porad jest nieograniczony - dotyczy każdej dziedziny prawa. Obsługa obejmuje także udzielanie porad komisji zakładowej w sprawach dotyczących komisji, nie ma limitu porad, ani pism. Umowę zawieramy na okres dogodny dla klienta, nie ma ograniczeń czy limitów, np. że umowa musi być zawarta na rok. Obsługujemy blisko 200 komisji związkowych - mamy doświadczenie od 2009 roku. Posiadamy liczne rekomendacje dostępne np. na stronie internetowej: www.kancelaria-porada.pl. Dla organizacji, które nie korzystają z obsługi abonamentowej świadczymy usługi prawne w razie potrzeby - na każdorazowe zlecenie.
Zapraszamy do współpracy,
Dr nauk prawnych Małgorzata Pundyk-Glet